Obědář

Seznámila nás společná kamarádka, která ode mě věděla, že hledám milence a od něj, že hledá milenku. Obědář je totiž ženatý a má dvě malá dítka. Kamarádka mu dala mé číslo, on mi zavolal a domluvili jsme se hned další den na večeři. Nevěděla jsem, jak vypadá, tak to byla tak trochu sázka do loterie, ale řekla jsem si, že to zkusím. Pamatuji si, jako by se to stalo včera, ačkoli to už bude téměř rok. Byl čtvrtek, pršelo a on na mě čekal v autě na smluveném místě. Hned co mě zpozoroval, vystoupil a galantně mi otevřel dveře u spolujezdce a počkal až nastoupím. Na první pohled se mi zalíbil, vyšší, štíhlé postavy, krátké hnědé vlasy a zelené oči. Zkrátka sympaťák. Jeli jsme na večeři do jedné příjemné restaurace, kde dobře vaří. Celou dobu jsme si povídali, ale nevyhnuli jsme se trapným chvilkám, kdy jsme jeden i druhý věděli, za jakým účelem jsme se sešli, ale ani jeden z nás o tom nechtěl začít mluvit. Nakonec toto téma nakousl obědář. Vcelku otevřeně mi řekl, že je sice ženatý, ale manželka už pro něj není atraktivní a hledá milenku. Já mu odpověděla, že jsem sama a hledám milence z toho důvodu, že se zatím nechci vázat ve vážném vztahu.

Po večeři mě odvezl domů. Vzal to trochu oklikou, aby mi ukázal nádherný výhled na Prahu. Chtěl na mě udělat dojem a já se bavila tím, jak se snaží. Před domem se se mnou rozloučil jen podáním ruky a slovy, že není žádný proutník, aby mě chtěl hned do postele a že mě zase rád uvidí. Mně se obědář zalíbil, hezký chlap, s velkým rozhledem, inteligentní a neustále se mě snažil rozesmívat.

Příští schůzka proběhla za necelý týden, šli jsme opět na večeři a po ní ještě posedět a popít do baru. Doprovodil mě poté domů, bylo asi hodinu po půlnoci. On šel potom domů pěšky, byl líný si zavolat taxík (ne, že by na něj neměl, příjmy má dost veliké) a navíc potřeboval vystřízlivět… Blázen, ušel asi 10km a přišel domů o půl čtvrté. Na rozdíl ode mne si může dovolit vyspávat, protože si jako podnikatel tvoří pracovní dobu sám.

Asi čtvrtou schůzku mě navštívil doma. Myslela jsem si, že dojde i na sex, ale to jsem se mýlila. Došlo pouze k líbání a mazlení. K ničemu víc se neměl.

Od této schůzky jsme spolu chodili na obědy. Z toho důvodu vznikla tato přezdívka, žádný milenec, ale obědář. Jako chlap se k ničemu neměl, ačkoli jsem věděla, že se mu líbím, ale na obědy se mnou chodit chtěl. Tak jsme spolu často obědvali. Já už si z toho dělala srandu, že ušetřím, protože mě vždy zval.

Až jednou…byli jsme jeden letní večer zakalit. Začali jsme večeří v TGI Friday´s a poté se přesunuli do baru. Vypili jsme toho vcelku dost a obědář to i pěkně míchal. Jak jde o pití, neví kdy má dost a chová se jako puberťák, který zrovna dostal občanku. Jak večer postupoval, obědář mi pošeptal, že je nadrženej a já mu odpověděla, že jsme na tom stejně…

Z baru jsme taxíkem dojeli ke mně a konečně došlo na sex. Na to, že byl opilý mu stál jak svíčka a docela dlouho jsme si užívali hlavně na koníčka.

Obědář potom taxíkem dojel domů (tentokrát pěšky nešel) a další den mi volal, že si z celého večera něco nepamatuje, třeba jak se dostal domů. Vzhledem k faktu, že jsem nebyla tolik opilá jako on, doplnila jsem mu jeho mezery (místy výkladní skříně) v předchozím večeru. Na sex si ale pamatoval a říkal mi, jak moc se mu to líbilo.

A od té doby spolu zase chodíme na jen obědy nebo na večeře. Kdo by čekal, že od této noci spolu budeme spát častěji nebo pravidelně, mýlil by se. Nicméně jsem na obědáře nezanevřela. Je to dobrý kamarád. A společník na obědy.

Sdílení

Leave a Reply