Libor

Ačkoli s Liborem spím již přes čtyři měsíce, dosud se mi pro něj nepodařilo vymyslet vhodnou přezdívku. Třeba mi dáte nějaký typ, sem s ním!

S Liborem jsem byla na první schůzce hrát badminton. Vlastně jsem to ani jako rande nebrala, jen si prostě zapinkat a protáhnout se. Ze začátku to pinkání bylo, ale jen co jsme se rozehřáli, začali jsme hrát na body. No ten mi to nandal. Úspěchem mi bylo, když se mé bodové skóre dostalo přes desítku (počítá se do 21). Byla jsem uhoněná, zpocená, ale ani v nejmenším jsem neřešila, že před ním nevypadám dokonale. Nelíbil se mi a tím pádem jsem neměla potřebu se mu jakkoli zalíbit.

Po badmintonu mi několikrát psal a měl dvousmyslné narážky, které jsem přehlížela. Měla jsem zájem jen parťáka na badminton. Po pár týdnech, kdy jsme se nemohli sladit, abychom si šli zase zapinkat, jsme se spontánně domluvili, že se sejdeme v jedné oblíbené cukrárně. Sladké zbožňuji, tak jsem se nenechala ani přemlouvat. 🙂 Povídání u dortíku a kávy bylo moc příjemné, opět měl lehké narážky a dostala jsem pozvání na dobré víno, které má doma… Sice se během povídání lehké sympatie objevily, ale pořád jsem si říkala, že vůbec není můj typ. Přesto jsem pozvání na víno přijala, dostala jsem na něj totiž chuť a nechtělo se mi jít ještě domů. Říkala jsem si, že si dám skleničku (dvě) a půjdu domů.

Libor se mi o mě jako o hosta vzorně postaral. Usadil mě do pohodlného křesla, otevřel výborné víno a byl mi skvělým společníkem. Večer příjemně ubíhal, ale začala jsem si říkat, že bych se pomalu měla chystat k odchodu, protože atmosféra začala chvílemi „houstnout“ a nechtěla jsem, aby k čemukoli došlo. Jenže než jsem stačilo cokoli o odchodu prohlásit, Libor mě předběhnul. Po dolití vína se nade mě naklonil a políbil mě. Chtěla jsem ucuknout, ale zvědavost zjistit jak líbá přeci jen zvítězila. A…bylo jak zásah elektrickým proudem! Nevím kde se to vzalo, nevím jak se to vzalo, ale z ničeho nic se mezi námi objevila neskutečná chemie. Kdyby mi někdo něco podobného vyprávěl, nevěřila bych mu. Rázem jsem zapomněla, že Libor není vůbec můj typ a ocitla jsem se v jiném světě plném neskutečné přitažlivosti. Jak to dopadlo jste se již asi dočetli v jiné sekci na těchto stránkách. Aneb co dokáže jeden jediný polibek…

Sdílení

Leave a Reply