Kdo jsem

Jmenuji se Claudie, je mi 28 let a jsem single. A mám rada sex, to podotýkám  rovnou na začátek. Pokud vás toto téma nezajímá, můžete se rovnou přesunout na nějaké jiné stránky týkající se vaření, kutilství, nebo jiných obvyklých hobby. Mám i normální, obvykle koníčky, ale kromě nich mě baví sbírat sexuální zážitky. Zatím si říkám, že jsem mladá na to se usadit a ráda bych pak měla co vyprávět vnoučatům 🙂 …v tomto mě tak lehce inspirovala Eliška Balzerová ve filmu Ženy v pokušení, báječná postava!

V životě jsem zažila různé zážitky, o které bych se chtěla podělit. Mám v úmyslu pojmout tento blog jako osobní deník, jako velice otevřený, upřímný a nemravný deník se zážitky, co se mi již přihodily, nebo s těmi, které ně mě teprve čekají.

Vášeň pro sex se u mě vyvíjela postupně. Úplné začátky byly trochu kýčovité a strojené, ale postupem času se dokážu uvolnit lépe a lépe a užívám si sexu čím dál tím více. Ono na tom možná něco bude, že ženy zrají jako víno… A kde ty chlapy beru? Většinou na seznamce, do barů a klubů moc nechodím. Nejsem moc velký barový povaleč a bavit se chodím většinou s kamarádkami, zatancovat si a lehce popít.  Náhodou…na seznamkách je spousta “materiálu”, někdy je to opravdu těžký kalibr, ale najdou se i kousky, nad kterýma člověk zaslintá 🙂 Někdy si říkám, že jsem možná měla být chlap…líbí se mi neustále poznávat nové muže, svádět je nebo se nechat svádět a zjišťovat, jací asi jsou v posteli, jakou mají výdrž, jestli jsou sobečtí nebo jim jde v první řadě o uspokojení ženy. Bohužel, potkala jsem spoustu chlapů, kteří o sobě tvrdili, jak jim strašně moc záleží na blahu partnerky, ale skutek…ten utek. Můžu říct jistě…nesnáším sobce! A je mi jasné, že chlapi musí říkat “nesnáším prkna v posteli”:-D Přitom to se mnou mají chlapi tak jednoduché…jsem citlivá, hodně vzrušivá, lehce dosáhnu orgasmu, to je tak těžké mi jich dopřát víc za sebou? Odpovím si sama – evidentně jo.

Myslím, že příběhy, které budu publikovat na sebe nebudou chronologicky navazovat, spíše asi začnu psát podle toho, co mi nejvíce utkvělo v paměti, ať už v tom pozitivní, nebo negativním slova smyslu.

Sdílení

Leave a Reply