Rychlovka

Byl pátek večer a mě přepadly chutě. Každý má své potřeby, že… Došlo mi, že s Liborem jsme si neviděli skoro dva týdny a napsala jsem mu smsku, že mám na něj chuť. Je to takové naše smluvené znamení, dosti výmluvné. Libor odpověděl takřka vzápětí, že je domluvený s klukama, ale zkusí vymyslet, jak by se to dalo udělat. Jeho přístup se mi moc zamlouvá, žádné výmluvy, že je zaneprázdněný, ale rovnou se domluvit kdy půjdeme „na věc“. Odepsala jsem, že páteční večer není podmínkou a bude mi stačit kdykoli o víkendu.

Asi za hodinu mi od Libora přišla další zpráva, zajímal se co dělám. Odpověděla jsem, že ještě dodělávám věci do práce a on, že akorát jede z práce, jestli by se mohl stavit. Co by se dalo na něco takového napsat, jedině – přijeď!

Hupsla jsem do sprchy, abych byla voňavá a mohla ho uvítat jen v červeném saténovém župánku. Jen co Libor vstoupil do dveří, zasvítila mu očička, když mě uviděl jen v županu. Rychle se zul a svlékl bundu a už mi rozvazoval pásek , aby mě mohl poslat na prsou a na krku. Byla jsem nedočkavá. Rukama jsem mu bloudila po těle, dokud jsem se nedostala k jeho poklopci, kde jsem nahmatala značnou bouli. Abychom nebyli celou dobu na chodbě, vzala jsem Libora za ruku a přesunuli jsme se do pokoje na gauč. Sundavala jsem z něj po cestě tričko a dobývala se mu do kalhot. On to měl jednodušší, sundal mi župan a položil mě na záda. Vzápětí mi rozevřel stehna, aby mě mohl dráždit na kundičce. Nemohla jsem se dočkat až mi zaboří svou hlavu do klína, ale on ne, líbal mi vnitřní stranu stehen a jen občas jemně přejel jazykem po poštěváčku. Hrál si se mnou jako kočka s myší a já se dostávala do varu, už už jsem ho málem začala prosit, když najednou s hraním přestal a hladově mi začal sát poštěváček. Ví, že tohle zbožňuji a dopřával mi vrchovatě. Držel mě pevně za stehna a nepřestával dokud mě nepřivedl k prvnímu orgasmu. Vzhledem k mé předchozí nadrženosti to přišlo strašně rychle a já se mu zmítala pod rukama. Nenechal mě vydechnout a hned vyměnit jazyk za své dva prsty, které mi strčil do mokré kundičky a začal mě s nimi šukat. Občas s nimi jen zakroutil na vrchní straně, aby nahmatal můj bod G a já zareagovala jen slastným sténáním. Druhou rukou mi mačkal prsa a na mě přicházel další vrchol, ještě silnější než ten předtím. Nádhera. Usmívala jsem a Libor si mě zálibně prohlížel, jak prožívám další orgasmus.

Jen co jsem nabrala dech, vrhla jsem se na něj. Sundala jsem mu konečně poslední část oblečení – bílé boxerky – a zmizel mi v pusince. Nešla jsem na to jemně a pomalu, ale rovnou jsem mu ho vášnivě rytmicky kouřila a čím dál tím hlouběji mizel v mé pusince. Když byl hluboko, Libor mě chytil za hlavu a držel mě, aby si tuto chvilku mohl co nejvíce prodloužit a náležitě vychutnat. Poté co mě pustil jsem ho na chvíli jen honila rukou, abych nabrala dech a mohla znovu pokračovat. Libor sténal a začínalo na něm být vidět, že se blíží k vrcholu. Ani jeden z nás nechtěl, aby se udělal, tak jsem zvolnila a Libor se mi dostal prsty znovu do kundičky. Tak dlouho mě s nimi šukal dokud mě nepřivedl k dalšímu orgasmu. Jen co jsem prožívala další vrchol, položil mě na záda, přitáhl za nohy k sobě a tvrdě mi ho strčil do kundičky. Bylo to rajcovní. Dnes se nekonaly žádné něžnosti, jen živočišný sex k ukojení našich potřeb.

Cítila jsem ho hluboko v sobě, vrážel mi ho dovnitř čím dál rychleji, ale když jsem měla blízko k dalšímu orgasmu, přestal. Počkal pár vteřin, polaskal mi prsa a pokračoval. Poprvé mi to přišlo jako hezká hra, ale ono se to opakovalo několikrát! Když už to bylo asi po třetí, usmála jsem se na něj a pověděla, že zlobí! V očích měl tisíc čertíků a líbilo se mu, že si může dělat co chce.

Po chvíli jsme změnili polohu. Lehla jsem si na bok a Libor byl v kleče přede mnou, jednu mojí nohu přidržoval rukou. Byl to hodně intenzivní průnik a konec  dráždění pro mě, konečně jsem se mohla udělat. Pokračoval když jsem prožívala orgasmus a záškuby kundičky, nepřestával a zvětšoval mi tak slast. Ba naopak, začal ještě zrychlovat. Šukal mě tvrdě, já sténala nahlas a zatínala prsty do polštáře, o které jsem byla na gauči opřená. Najednou ho ze mě Libor vyndal a postříkal mi bříško svým spermatem. Hladila jsem mu u toho koule, abych alespoň trochu cítila jeho vrchol, nejenom ho viděla.

Lehl si vedle mě, teprve teď došlo na povídání, na které se předtím nedostalo. Chvíli jsme si vyprávěli, co jsme za poslední týden zažili, co nás čeká o víkendu a já pak musela do sprchy, protože sperma se stávalo tekutějším a hrozilo, že bude nejen na mě, ale i na gauči.

Po sprše jsem našla Libora oblečeného, ještě jsme se chvíli tulili a on pak pokračoval na domluvený večer s klukama. Ačkoli rychlovky nevyhledávám, tato byla vskutku povedená a už se těším, až příště nebudeme spěchat.

Sdílení

Leave a Reply