Honzíkova princezna

Deníčku, já vím, že ti dlužím povídání o společném sexu s Honzíkem, kdy jsme zkusili použít pouta a šátek. Ale to co se stalo teď o víkendu je pro mě mnohem intenzivnější!

(K těm poutům ve stručnosti – to bylo opravdu splnění dalšího z mých snů! Honza mě strašně trápil – trvalo strašně, ale neskutečně strašně dlouho, než mi dopřál první orgasmus – oddaloval mi ho, co to šlo a já mu už skoro začala nadávat, že je to horší než mučení ve středověku 🙂 Čekala jsem na okamžik, kdy mi nasadí ta pouta, ale stále to nepřicházelo. Když už jsem si téměř začala myslet, že na ně nedojde, tak najednou během tří vteřin cvak a měla jsem je nasazená. Málem jsem v tu chvíli zapomněla dýchat!!! A to samé se potom opakovalo se šátkem. Čekala jsem a čekala, než mi konečně zaváže oči, když najednou z ničeho nic, šust šust a oči jsem měla zavázané! Mno a potom…dělal si se mnou co chtěl 🙂 ovšem ne ve smyslu, že by se nade mnou sám ukájel, ale tím, jak ví, co všechno mám při milování ráda, tak mi to všechno poskytoval a kochal se, jak si to všechno užívám. A že jsem si to užívala… na splnění tohoto snu s pouty nikdy nezapomenu! Děkuji, Honzíku…)

A teď už k tomu, co se vlastně přihodilo při našem posledním setkání… Před každou schůzkou se s Honzou domlouváme, na co máme chuť a jaké oblečení si vzít na sebe, abychom jeden pro druhého byli nejvíce sexy. Jednou jsem Honzovi připravila super překvapení. Přijela jsem v kabátu a pod ním měla jen korzet , podvazky a kozačky na podpatku… Honza mi nic netušíc vyndal ramínko na pověšení kabátu a když zjistil, že pod ním (téměř) nic nemám, ani ten kabát nestihl pověsit :-)))) Tentokráte si Honza přál, abych si vzala kalhotový kostým (když jsem se doma oblékala, měla jsem spíš pocit, že jedu do práce než za zábavou :-)) a já si přála, aby mi otevřel jen v ručníku omotaným kolem beder.

Během „přípravného“ psaní s Honzíkem  v předvečer naší schůzky se mi ozval jeden kamarád, se kterým jsem byla jednou v sauně, a už tenkrát se mi nabízel, že by se ke mně a Honzovi rád připojil. Tenkrát jsem ho odmítla, ale ten večer jsem napsala Honzovi, že by se k nám chtěl někdo přidat a zajímal mě jeho názor, zda by se mu to na zpestření líbilo. Vycítila jsem z něj, že z toho nadšený není a tak jsem více nechtěla tlačit. Domluvili jsme se, že uvidíme podle nálady a pokud bychom oba chtěli, tak toho druhého chlapa pozvu, aby za námi přijel. Sice jsem na Honzu tlačit nechtěla, ale skrytě jsem doufala, že ho dokážu přemluvit, abychom si užili trojku, měla jsem na ní strašnou chuť! Mít v sobě zase jeden ocas a druhý kouřit… a užít si spooostu orgasmů!

Dojela jsem k Honzovi celá natěšená, cestou jsem si přehrávala možné scénáře, co všechno bychom si mohli užít a hlavně jsem doufala, že se nikde nevybourám. Dobře to ale dopadlo a Honzík mi dle plánu otevřel jenom v ručníku. Nevím jak někdo jiný, ale já v tu chvíli o žádné úvodní povídání „jak se máš, co nového“ nemám zájem. Rozpaluje mě pohled na jeho vysportované tělo a okamžitě se k němu přitisknu, abychom se mohli líbat. Vzápětí cítím, jak je vzrušený a ruka mi automaticky sjede do jeho rozkroku. Další iniciativu přebírám sama, ručník se potácí k zemi a já si klekám, abych si mohla vzít Honzova úžasného ptáka do pusy. Vidím na Honzovi, že je celý nadržený a užívá si, když se jazýčkem poprvé dotknu špičky žaludu. Začínám jemně, ale po chvíli přitvrdím a intenzivně mu ho kouřím a přitom pevně tisknu. Navíc se mu občas vyzývavě podívám do očí, vím, že ho to tak rajcuje ještě víc. Chvíli to takto vydrží, ale vzhledem k jeho nadrženosti mě po chvíli přeruší a dovede mě do pokoje, kde mě posadí na stůl.

Sundá mi kalhoty, aby se mi mohl co nejdříve dostat k mokré kundičce. Nejdříve mi jí protáhne prstem, pak dvěma a potom už jen laská jazýčkem, dokud se neroztřesu a neudělám. Spokojen po dosažení mého prvního orgasmu mi dovolí se teprve úplně svléknout a pokračujeme do ložnice do postele. Chvíli mu ho opět kouřím a potom už jen zašeptám „vem si mě, chci ho v sobě cítit“ a stačí malý moment a cítím ho v sobě. Rozkoš. Nádhera. Krásně mě šuká, sténám dost nahlas (to je taková nádhera, že moji sousedi to neslyší). Ležím na zádech a doslova se kochám, jak do mě zajíždí pěkně celou délkou. Pohled pro bohy, fakt, to jeho vysportované tělo, velký tvrdý nástroj, šikovnost, nesobeckost a ta výdrž!

Dráždím si u toho poštěváček, což je dost velký akcelerátor k dosažení dalšího orgasmu! Honza mi ale nedá vydechnout. Bere si mě zezadu a já sténám, zalykám se slastí. Oba dva jsme strašně nadržení. „Chci tě celého vysát, udělej se mi do pusinky“, pošeptám Honzovi, když vidím, jak moc ovládá své vzrušení, aby měl větší výdrž. Nenechá se prosit, dá mi ho do pusinky a já si až do konce vychutnávám jeho tvrdé kopí. Jeho vrchol je sladký a bouřlivý. Vím, že si to několik dní kvůli mně nedělal (říkal, že „šetří“) a bylo toho vážně hodně, to já ráda…

Po prvním čísle jsem šla k mobilu, abych napsala „kamarádovi“, že nic nebude. Honza nic neříkal a cítila jsem z něj, že se mě snaží všemožně uspokojit. Nevím, jestli se cítil ohrožený nebo co se mu honilo hlavou, ale asi mi chtěl dokázat, že mě uspokojí k blaženosti. Najednou z koupelny donesl tělové mléko, ukázal na postel a přikázal mi: „lehnout“. Mno nebránila jsem se… vůbec ne… Byla jsem v šoku, že sám něco takového inicioval. Jistě, zažila jsem s chlapama už několik masáží, ale většinou se chtěli milostpánové nechat masírovat první, brát uměli na výbornou, ale dávat jen málokdo (to zase abych někomu nekřivdila). Honza mi ten večer dokázal, že dávat umí vrchovatě. Připadal jsem si jako princezna. Ta masáž byla skvostná! Masíroval mi nejen záda, ale i zadek. Předla jsem jako kočka a přála si, ať to hned tak neskončí. Bylo to opravdu intenzivní a dlouhé.

Ale to by nebyl Honza, aby mi nedopřál k masáži i vzrušení najednou. Vytáhl lubrikační olejíček, potřel mi s ním jeskyňku a projížděl mi ji jemně prstama, nejdříve jedním, potom i dvěma. Já se snad celou dobu třásla, jak moc intenzivní a vzrušující to bylo! Mezitím mě přivedl k dvěma vrcholům, ale stále nepřestával.

To se nedalo věčně vydržet, potřebovala jsem se vzpamatovat, takže naše role se vyměnily a tentokrát jsem Honzu masírovala já. Byl celkem specifický, přál si masírovat jen zadek a já se toho s chutí ujala. Nedotýkala jsem se pouze jeho svalnatého zadku, ale protože vím, že si Honza užívá i jemné dráždění análku, prstíkem jsem kolem něj kroužila a on byl v sedmém nebi. I mně se moc líbilo vnímat, jak si to krásně užívá a jak se mu to líbí.

Po masáži jsme vedle sebe chvíli leželi, ale ne dlouho, Honza se uvelebil mezi mýma nohama a začal mě laskat jazýčkem. Stačí mi vybavit si tento moment a automaticky obracím oči nahoru, je to taaak úžasný! Orální sex jsem v oblibě poslední dobou (u sebe) moc neměla, ale s Honzou to je vážně dokonalé. Vidím na něm, že si užívá, jak já si to užívám a tato vzájemnost je na tom snad to nejrajcovnější. Chce mi dopřát maximum rozkoše a jeho pusinka je neskutečně šikovná! Dokonalost sama! Vzhledem k mým prožitým orgasmům ten večer jsem věděla, že nebude úplně lehké mě udělat pusinkou a proto jsem se možná těšila, že si to užiju, že to nebude trvat krátce. Už už jsem byla téměř v bráně orgasmu, když Honza změnil dráždění a mé vzrušení kleslo. Šlo to takhle asi ještě dvakrát a já už se celá chvěla. Už jsem si začala říkat, že vrchol snad ani nepřijde, jenže Honzovo úsilí nepřestávalo a vzrušení najednou raketově rostlo. „Saj mi poštěváček“, vykřikla jsem na Honzu své přání, které mi okamžitě splnil a já prožila tak silný orgasmus jako snad nikdy s nikým. Prohnula jsem se, vykřikla a oddávala se slastným orgasmickým křečím. Ta síla mě pohltila a překvapila.

Už jednou jsem s Honzou zažila jeden moc silný orgasmus, ale to co jsem zažila teď, to bylo neskutečné. Díval se na mě, jak se třesu. Tentokráte mi trvalo opravdu dlouhou dobu, než se mi zklidnil dech a já se vrátila znovu do reality. Myslela jsem si, že bude konec, ale Honza byl očividně jiného názoru. Znovu mě začal dráždit jazýčkem a prstama, ale další vrchol už nepřišel. Chtěla jsem ho potom do pusinky, vrátit mu alespoň trochu rozkoše, kterou mi sám způsobil, ale místo toho si přál, aby se nade mnou mohl vyhonit (dívat se u toho jak se sama hladím) a na závěr mi postříkat prsa.

Leželi jsme potom vedle sebe a povídali si o tom, jak se nám to líbilo, jak moc to bylo intenzivní. Vedli jsme filozofickou debatu nad tím, jak je možné, že některé ženy si sex umí užít a jiné téměř vůbec. Každý jsme k tématu sdělili své názory a zkušenosti. Já odbočila k orálnímu sexu a říkala jsem mu, že vůbec není běžné, aby si chlap tak užíval dráždění ženy jazýčkem jako on. Jak jsem to cítila, tak jsem mu to řekla. Na „druhého“ ten večer nedošlo, což mě trochu mrzelo, že mi to Honza nedokázal říct napřímo, ale tento náš společný večer se mi nesmazatelně vryl do paměti a navíc mi nasadil pomyslnou „laťku“ na případného nového milence (přítele) hodně vysoko.

Sdílení

Leave a Reply