Rande s architektem

Že já se do toho vůbec znovu pouštěla! Jednou to nevyšlo, sama jsem na něj nadávala a skončila to a teď, po roce, jsem si myslela, že se něco změnilo. Pchá! Stará bela, jsem naivní až hrůza.

Měli jsme sraz na Andělovi. Už na mě čekal a já zase viděla, jak je oháknutej… super značkový hadry, jejichž cenu dohromady raději ani nechci počítat. Věděla bych o lepším způsobu, jak s nimi naložit, než si koupit věc, která se stejně za pár let rozpadne nebo vyjde z módy. Ale to je jeho věc. (na druhou stranu – má bmw kabriolet, ale v zimě v něm jezdit nemůže, protože nemá zimní gumy… jo, to mi hlava nebere)

Šli jsme do jedné z mnoha kaváren, co se na Andělu nachází. Zpočátku jsme si povídali o jeho nedávné dovolené na Floridě, jak se mu tam líbilo, co zažil apod. Já jsem o sobě mluvila spíše jen zřídka. A potom architekt začal vzpomínat na společné zážitky z loňska. Některé vzpomínky byly hezké, ale na některé bych si už nevzpomněla, kdyby mi je nepřipomenul. A že mi jich připomínal kupodivu hodně. Také mi znovu řekl, že jsem mu nastavila laťku hodně vysoko, co se sexu a otevřenosti v něm týče. Další holky co měl po mě se mi nevyrovnaly. (Já si jen pomyslela, že on mi tu laťku vysoko nenastavil a jiný ho z piedestálu bez problémů sesadil).

Abych to zkrátila… celkově jsme se viděli asi 2,5 hodiny, z čehož téměř dvě hodiny jsme mluvili o sexu (časový harmonogram naší schůzky analyzoval on sám – mě by nenapadlo se v tom takhle pitvat). Po zaplacení mě šel doprovodit k autu, kde jsme se celkem dlouho a vášnivě líbali. Rozloučili jsme se s tím, že se těšíme  na pátek, až půjdeme do kina.

V týdnu mi architekt několikrát psal. Jednou sms konverzací mi ale dočista vyrazil dech. Zeptal se mě, cože to v pátek budeme dělat, protože to zapomněl. Jestli kino? Myslela jsem, že si ze mě utahuje, ale on to myslel vážně a ještě se k tomu přiznal. Napsal mi, že ví, že se máme sejít, ale dál to neřeší. Tak od té doby jsem to také přestala řešit. Napsala jsem mu druhý den, že už se dál nechci scházet a mám zase klid.

Sdílení

Leave a Reply