Spíš?

Takhle nevinně začala včera sms konverzace s Michalem. Tedy nevinně… bylo půl jedné v noci. Nechtělo se mi spát, měla jsem trochu chutě a bylo mi i trochu smutno. S Michalem jsem se neviděla asi 5 let. Ozval se mi nedávno a začali jsme si s přestávkami psát. Teď jsem měla vůbec takové zvláštní období, kdy se mi během dvou týdnů ozvalo snad 5 bývalých, které jsem minimálně půl roku neviděla. Ale zpět k Michalovi.

Nespal. Začali jsme si psát a okamžitě se to stočilo k erotice. Ačkoli byla skoro 1 hodina ráno, byl natolik proaktivní a navrhnul mi, že by přijel. Odpověděla jsem, že mám své dny a on se chtěl tedy věnovat mému zadečku, ale to jsem rázně zamítla. Napsala jsem jen, že mám chuť na trochu něhy a lidského tepla. Pochopil hned jak to myslím: „prostě se přitulit? Obejmout a usínat v náručí?“ Takže jsem ho nakonec pozvala, aby přijel. Na jednu stranu jsem se těšila na hezké mazlení (s Michalem mám vrytou nesmazatelnou vzpomínku na líbací maraton, bylo to tenkrát nádherné a chtěla jsem, aby to trvalo věčně), ale na stranu druhou jsem měla obavy, jaké to po takové dlouhé době bude. Vypadal stále stejně, jen vlasy mu značně prošedivěly. Ale byla jsem milá a odpustila jsem si jízlivou poznámku typu „jéé, ty jsi hezky zešedivěl“ :-))

Uvelebili jsme se v obýváku na gauči, Michal zkoumal co všechno se u mě doma od té doby co u mě byl naposledy změnilo a několikrát mi pochválil, jak mám útulné bydlení. To mě potěší vždycky.

Po chvíli povídání si mě k sobě přitulil a mně bylo docela hezky. To bylo to lidské teplo, které jsem na chvíli potřebovala. Hladil mě na bříšku a postupně začal hladit i prsa. Vzpomněl si na fotku, kterou jsem mu posílala. Je to profi fotka ze studia od mé kamarádky a já Michalovi prozradila, že mám celou sadu. Byl hned zvědavý, chtěl ji vidět a já se ráda „pochlubila“. Fotky se mu moc líbily a obzvláště moje prsa na nich. Jen co jsem zaklapla notebook, začal mi je laskat a masírovat. Já předla jak kočka a užívala ty si krásné pocity, které mi laskáním způsoboval. „Ano, ano“, povzbuzovala jsem ho, aby nepřestával. Před lety jsem je totiž ještě neměla tak citlivá, abych jejich laskáním dosáhla vrcholu a chtěla jsem, aby to měl jako překvapení. Ale z Michala bylo cítit, že má prsa laská rád i bez mého povzbuzování a orgasmu jsem po chvíli dosáhla. Vždycky se před ním prohnu, zatnu svaly, přestanu náhle sténat a tělo se mi roztřese. V tu chvíli jsem se k němu přitiskla, abychom cítili můj vrchol společně. Byl z toho roztomile překvapený a tiskl mě k sobě.

Po chvíli jsem se vrátila spokojeně „na zem“ a pokračovali jsme v hlazení, líbání (kupodivu to nebylo tak hezké jako ve vzpomínkách) a já si vzpomněla, jak mi psal, že jsem mu jako jediná uměla udělat hluboké kouření, když jsme to kdysi při jedné naší hře zkusili. Od té doby jsem svou techniku značně vylepšila a těšila jsem se, že mu ukážu „jak se to dělá“. 🙂 Začala jsem postupně špičkou jazyka olizovat špičku žaludu, olízla jsem kapičku vzrušení a pokračovala sáním žaludu. Potom jsem mu na jeho přání olízla penis od kořene k žaludu a on se málem rozplynul… A to byl teprve začátek. Postupně jsem si ho brala do pusinky hlouběji a hlouběji až jsem ústy dosáhla ke kořeni penisu. Zasténal. A znovu. Schválně jsem si ho v sobě nechala nadoraz co nejdéle a ještě jsem hlavou lehce pohnula nahoru a dolů, aby mi opravdu namasíroval mandle, jak se tak říká… Teprve potom jsem se znovu nadechla a nechala jsem ho chvíli oddychnout, protože jsem nechtěla, aby se udělal moc rychle. Stále mi opakoval, že to je dokonalé a umím to úžasně a mě, co si budeme povídat, to dělalo moc dobře. Navíc se mi líbilo, že mi u toho držet vlasy, to mi vždycky přijde sexy.

Ještě jsem si chvíli hrála a měnila tempo z rychlého na pomalejší kouření, ale potom jsem to už nechtěla dál oddalovat a dovedla ho do slastného finále. Udělal se mi do pusinky, ale byla jsem docela překvapená, že toho měl hrozně malinko. Hmm, asi si často hraje sám se sebou, kdoví.
Tiskl mě k sobě a začali jsme pomalu usínat. Jenže mě začalo být chladno a tak jsme se z gauče přesunuli do postele. Oblékla jsem si stříbrnou saténovou košilku, která se mu moc líbila. Obejmul mě, přitulila jsem se k němu a uvelebila se v mi příjemné poloze. Chvíli mi trvalo než jsem usnula, protože nejsem zvyklá usínat a mít někoho u sebe. Ale bylo to moc hezké. Moje touha cítit blízkost a objetí se naplnila a bylo mi fajn.
Ráno jsme si naštěstí docela pospali, protože jsme šli spát až před čtvrtou ráno. Ale dnes jsem čilá jak rybička a stále mám takový hezký pocit.

A aby toho nebylo málo, tak večer mám rande. Uvidím se s architektem, o kterém jsem tady již psala. Máme spolu jít do kina. On se teď hrozně moc snaží. Loni jsem to s ním ukončila, protože to byl docela sobec, ale ozval se mi po roce, dali jsme si kafe a já zjistila, že mi něčím stále není lhostejný. Tak uvidíme. Ale ať se snaží, má co dohánět.

Sdílení

Leave a Reply