Morální kocovina

Nadpis tohoto příspěvku, deníčku, vypovídá o mém momentálním duševním rozpoložení. Toto bude taková má zpověď.

Byl to téměř měsíc, co se mi neozval Pája (již jsem o něm jeden příspěvek napsala – cestovatel, který mi poprvé připravil spoustu rozkoše po dlouhé době půstu). Dost mě to mrzelo, protože naše schůzky byly moc příjemné a skvěle jsme si rozuměli v sexu. Oba dva jsme spolu byli takoví „tulicí“ typy a vydrželi jsme spolu ležet v objetí hrozně dlouho, aniž by bylo cokoli víc. Stačilo jenom cítit vzájemnou přítomnost a objímat se.
Naše poslední setkání před touto „pauzou“ bylo dočista nevinné, dívali jsme se na film, tulili se a povídali. Ani jeden z nás neměl potřebu, aby bylo cokoli víc. Byl to úžasný večer. Potom už jen poslední zpráva ve smyslu: jsem zmatený, je u mě extrém buď že jsem šťastnej, nebo si naopak říkám co to dělám.

Sedím tady, píšu to a nadávám si, proč jsem na jeho zprávu včera reagovala. Měla jsem si zachovat úctu a hrdost. Obojí jsem ale pohřbila pěkně hluboko, když jsem k němu včera přijela. Vlastně se mi ani neomluvil, že se neozval. Dostala jsem z něj jen to, že byl zmatenej a že ho to tady štvalo a tak na měsíc vyrazil do tepla a že ho přece znám, že je se sms hroznej. Že já se na něco vůbec ptala, haha, taková vyčerpávající odpověď.
Nicméně, večer to byl krásný. Pája otevřel víno, připravil pohoštění a povídali jsme si. Byl ke mně zase o stupínek otevřenější než předtím, bavili jsme se o rodinných vztazích. Přisedl si blíž ke mně, objal mě a hladil. Všiml si, že mám nové nehty, líbilo se mu co mám na sobě, obzvláště mé kalhoty v kterých mi chválil nohy. Když jsem si všimla jeho vánoční dekorace, prohodila jsem, že bych na Vánoce odjela nejraději někam do tepla a on se mě zeptal, jestli by mi nevadilo, kdyby to bylo až po Vánocích před Silvestrem. „Proč ne“, odpověděla jsem. Pája mi hned nadšeně říkal, že našel levné letenky do Karibiku a jestli bych jela. Řekla jsem, že by mě to lákalo, ale nepřikládala jsem tomu váhu. Bůhví jaké pochody se mu odehrávají v hlavě, tak nic nebudu plánovat.

Potom jsme probrali mou práci a další věci. Ležela jsem u něj stulená… je to zvláštní, že s ním se cítím tak nějak neohroženě, uvolněně. „Po tomhle se mi stýskalo“, vyletělo mi z pusy. „Mně taky“, odpověděl Pája a pohladil mě. Po chvíli jsme se začali líbat, hladit a pomalu sundavat oblečení. Pro větší pohodlí jsme se přesunuli do ložnice na prostornou postel a pokračovali jsme v mazlení a dráždění. Udělal mi to prstama a potom už jsem se nemohla dočkat, až do mě konečně vstoupí. Má krásně velkého ptáka, který akorát pasuje do mojí kundičky. Využila jsem toho, že ležel na zádech, tak jsem si na něj pomalu nasedla a užívala si, jak do mě pomalu vstupuje. Po mém půstu (měla jsem FŘ, ale to se nedá počítat, to byla slabota) jsem na sobě cítila, jako bych chtěla dohnat ty ztracené orgasmy. Byla jsem hrozně nenasytná a strašně si to užívala. Na koníčka, z boku, zezadu (to byl krásný mega orgasmus), na bříšku, klasika s nohama na jeho ramenou… až jsme si museli dát pauzu. Divila jsem se, že má Pája takovou výdrž. Navíc mi povídá, že ho už bolí pták, protože už to dlouho neměl. Odpočívali jsme, tulili se k sobě až jsem málem usnula, ale pak jsme si začali zase povídat a Pája mě krmil kuličkami hroznového vína. Pokračování přišlo zanedlouho. Tentokráte jsem si to nejvíce užívala s nohama na jeho ramenou. Krásně hluboký, intenzivní průnik. A další dva orgasmy. Pája se ale ještě neudělal. Došel potom pro notebook a vybrali jsme film. Leželi jsme vedle sebe, dívali se na film… s ním je to prostě neuvěřitelná pohoda a balzám. Po filmu jsme se na sebe znovu vrhli a tentokráte mě vydráždil natolik, že jsem ho pěkně vášnivě pobízela a on mě šukal stále intenzivněji dokud se neudělal. Jej, ještě teď když si na to vzpomenu mi běhá mráz po zádech příjemným vzrušením. Chtěla bych hned zase.

Ačkoli bylo už dost po třetí hodině ráno, pořád se nám nechtělo spát. Ještě jsme si povídali a Pája se díval na letenky kam by se dalo letět zalevno. Nic konkrétního nenašel, ale líbilo se mi, s jakým zápalem hledá, připomínal mi sebe :-). Po půl čtvrté jsme naznali, že už by bylo na čase jít spát. Pája mi půjčil tričko na spaní a šel si čistit zuby. Zjistil, že náhradní kartáček nemá, ale nabídl mi, ať si půjčím jeho. To mě krapet šokovalo, neumím si představit dělit se s někým o kartáček… možná jo, s mou nejlepší kamarádkou a pak asi s manželem po 20ti letech.

Z noci jsem měla krapet obavy. Minulá společná noc u něj skončila krapet fiaskem. Oba jsme se v noci probudili a nemohli jsme spát. Pomohlo až když Pája přešel do vedlejšího pokoje a každý jsme spal sám. Tentokrát jsme neusínali v objetí, ale každý na své straně postele a pěkně jsme si pospali skoro do 11. Potom jsme se ještě hodinu váleli, nechtělo se nám vstávat. Páju čekala práce doma a vůbec se mu do toho nechtělo. Přemlouval mě, ať ještě nevstávám, protože pak bude muset i on a jít se do toho pustit. Válet se v posteli mě docela bavilo, ale všechno se přejí, navíc mě čekaly povinnosti.

Oblékla jsem se (podle Páji strašně moc rychle) a před rozloučením jsme se ještě pusinkovali a objímali. Tak… v hlavě mám zmatek. S ním to není jen o sexu, ale co bude, to uvidím.

Sdílení

Leave a Reply