Léto

Ahoj deníčku,

měla jsem teď krapet rušnější období, ale doufám, že za chvíli to už bude lepší. Ke stresu v práci se přidal ještě zmatek v hlavě, protože jsem přišla na to, že k Liborovi začínám cítit něco více a trvalo mi dlouho, než jsem s tím něco udělala. Nevěděla jsem, jestli mu to říct přímo, to mi přišlo moc hrr. Tak jsem to zkoušela oklikou, ale to nějak nefungovalo. Až jsem se dostala do stagnujícího duševního rozpoložení a napsala mu o tom, že bych ho chtěla poznat více. Moji „žádost“ nezamítl, ale ani nepotvrdil. Jemu to vyhovuje tak jak to je teď a já si teď dávám čas, abych zjistila, jestli se mi s ním chce zatím vídat na té bázi, jak to bylo, nebo jestli si s ním dám předstávku (kdoví jak dlouhou).

Teď jsem na pár dní u moře a jsem pekelně nadržená. Nejhorší je nedostatek soukromí, že si to nemůžu ani v klidu udělat. Člověk aby se ideálně zamknul v koupelně a udělal si to 3x za sebou, abych měla na chvíli klid 🙂

Ale abych Tě, můj milý deníčku, neošidila o své letní zážitky, určitě co nejdříve přidám několik příběhů. Vlastně nikoho nového jsem nepotkala, v létě jsem spala pouze s Pavlem a Liborem, ale sex to byl pokaždé skvělý!

Sdílení

Leave a Reply